RVS Bladscharnier 70x60x2mm rechte hoek
SKU
BS64
3,25
- Koop 10 voor 3,09 en bespaar 5%
- Koop 20 voor 2,99 en bespaar 8%
RVS Bladscharnier 70x60x2mm rechte hoek
Technische specificaties
| Maat A: | 70mm |
| Maat B: | 60mm |
| Maat C: | 8mm |
| Maat D: | 2mm |
| Schroefdiameter: | 4,5mm |
| Aantal boorgaten: |
6 stuks |
Schroeven worden niet meegeleverd
| EAN Intern | 7423455140160 |
|---|---|
| Verkocht per | Stuk |
| Vorm hoek | Recht |
| Met beveiliging | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Lengte | 70 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Aantal gaten | 6 |
| Schroeven meegeleverd? | Nee |
