4,95
- Koop 10 voor 4,70 en bespaar 5%
- Koop 20 voor 4,55 en bespaar 8%
Meubelgreep UNITY zink, 33mm, RVS en ZILVERCHROOM
Deze meubelgreep is gemaakt van zink. Dit is een spiegelende rvs kleurige meubelgreep met een zilverkleurig handvat.
Afmetingen:
- Lengte: 33mm
- Steek: --mm
- Hoogte: 20mm
- Dikte: 17mm
Het volgende is inbegrepen:
- 1 Meubelgreep
- 2 Bevestigingsschroeven
| EAN Intern | 6017427382330 |
|---|---|
| Merk | Living Collection |
| Verkocht per | Stuk |
| Kleur | Silver |
| Hoogte | 20 mm |
| Lengte | 33 mm |
| Breedte | 17 mm |
| Materiaal | Zink |
| Schroeven meegeleverd? | Ja |
