13,95
- Koop 10 voor 13,25 en bespaar 5%
- Koop 20 voor 12,83 en bespaar 8%
Meubelgreep SMITH zink, 218mm, GUN COLOR
Deze meubelgreep is gemaakt van zink. Dit is een spiegelende rvs kleurige meubelgreep met een hele gave licht bruin/grijze tint.
Afmetingen:
- Lengte: 218mm
- Steek: 160mm
- Hoogte: 28mm
- Dikte: 20mm
Het volgende is inbegrepen:
- 1 Meubelgreep
- 2 Bevestigingsschroeven
| EAN Intern | 6017429037085 |
|---|---|
| Merk | Living Collection |
| Verkocht per | Stuk |
| Kleur | Grijs |
| Hoogte | 28 mm |
| Lengte | 218 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Steek | 160 mm |
| Materiaal | Zink |
| Schroeven meegeleverd? | Ja |
