1,20
Kastplankdrager transparant met metalen stift 5mm rond 10 stuks
Het volgende is inbegrepen:
- 1 Kastplankdrager
| EAN Intern | 7423447390399 |
|---|---|
| Merk | Dresselhaus |
| Verkocht per | Stuk |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 16 mm |
| Lengte | 10 mm |
| Breedte | 11 mm |
| Schroeven meegeleverd? | Nee |
