Inklapbare Plankdrager Staal Nikkel 200x185mm
SKU
PDI200x185N
15,95
Inklapbare Plankdrager Staal Nikkel 200x185mm
Deze plankdrager is in te klappen nadat deze bevestigd is op een muur.
Draagvermogen: 45kg per hoekbeugel
Afmetingen:
- Maat A: 200mm
- Maat B: 185mm
- Maat C: 25mm
- Maat D: 29mm

Het volgende is inbegrepen:
- 1 Hoekbeugel
| EAN Intern | 7423453574578 |
|---|---|
| Verkocht per | Stuk |
| Afwerking | Vernikkeld |
| Draagvermogen | 50 kg |
| Materiaal | RVS |
| Hoogte | 185 mm |
| Lengte | 200 mm |
| Breedte | 29 mm |
| Schroeven meegeleverd? | Nee |