Zwart bladscharnier 150x80x1,5mm
SKU
BS93
2,95
- Koop 10 voor 2,80 en bespaar 5%
- Koop 20 voor 2,71 en bespaar 8%
Zwart bladscharnier 80x150x1,5mm
Technische specificaties
| Maat A: | 120mm |
| Maat B: | 81mm |
| Maat C: | 30mm |
| Maat D: | 7,5mm |
| Maat E: | 1,5mm |
| Maat F: | 3,5mm |
| Aantal boorgaten: |
6 |
Schroeven worden NIET meegeleverd
| EAN Intern | 7423456179107 |
|---|---|
| Verkocht per | Stuk |
| Vorm hoek | Rond |
| Met beveiliging | Nee |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | RVS |
| Lengte | 150 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Dikte | 1,5 mm |
| Aantal gaten | 6 |
| Schroeven meegeleverd? | Nee |
