T-Heng zwart 138x88mm - Engels Kruisheng
SKU
TH138x88Z
5,95
- Koop 10 voor 5,65 en bespaar 5%
- Koop 20 voor 5,47 en bespaar 8%
T-Heng zwart 138x88mm - Engels Kruisheng
Technische specificaties
| Maat A: | 138mm |
| Maat B: | 88mm |
| Maat C: | 38mm |
| Maat D: | 11,5mm |
| Aantal boorgaten: |
6 stuks |

Schroeven worden niet meegeleverd
| EAN Intern | 7423455452416 |
|---|---|
| Verkocht per | Stuk |
| Aantal gaten | 6 |
| Materiaal | RVS |
| Dikte | 2 mm |
| Lengte | 138 mm |
| Breedte | 88 mm |
| Schroeven meegeleverd? | Ja |