Raamhoek 100x17x1,2mm rond 4 Stuks
SKU
RH05
2,40
- Koop 10 voor 2,28 en bespaar 5%
- Koop 20 voor 2,21 en bespaar 8%
Raamhoek 100x17x1,2mm rond 4 Stuks
| Maat A: | 100 mm |
| Maat B: | 17 mm |
| Maat C: | 1,2 mm |
| Schroefgaten: | 6 stuks |

Het volgende is inbegrepen:
- 1 Platte hoek
| EAN Intern | 7423450724747 |
|---|---|
| Verkocht per | 4 Stuks |
| Aantal gaten | 6 |
| Materiaal | Staal |
| Dikte | 1,2 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Breedte | 17 mm |
| Schroeven meegeleverd? | Nee |