Pianoscharnier Messing gelakt 960x25mm
SKU
BS103
7,25
Pianoscharnier Messing 960x25mm
Technische specificaties
| Maat A: | 960mm |
| Maat B: | 25mm |
Schroeven worden niet meegeleverd
| EAN Intern | 7423448816874 |
|---|---|
| Verkocht per | Stuk |
| Vorm hoek | Recht |
| Met beveiliging | Nee |
| Afwerking | Vermessingd |
| Materiaal | RVS |
| Lengte | 960 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Dikte | 0,7 mm |
| Schroeven meegeleverd? | Nee |
