Kruisheng zwart 200x125mm
SKU
KH200x125Z
8,45
- Koop 10 voor 8,03 en bespaar 5%
- Koop 20 voor 7,77 en bespaar 8%
Kruisheng zwart 200x125mm
Technische specificaties
| Maat A: | 200mm |
| Maat B: | 125mm |
| Maat C: | 50mm |
| Maat D: | 19mm |
| Maat E: | 4mm |
| Maat F: | 5mm |
| Aantal boorgaten: |
6 stuks |

Schroeven worden niet meegeleverd
| EAN Intern | 7423442923974 |
|---|---|
| Verkocht per | Stuk |
| Aantal gaten | 6 |
| Materiaal | RVS |
| Dikte | 4 mm |
| Lengte | 300 mm |
| Breedte | 125 mm |
| Schroeven meegeleverd? | Nee |