Kastplankdrager zamak vernikkeld 10 Stuks
SKU
KPD15
4,50
Kastplankdrager zamak vernikkeld 10 Stuks
Het volgende is inbegrepen:
- 1 Kastplankdrager
| EAN Intern | 7423448655671 |
|---|---|
| Verkocht per | Stuk |
| Afwerking | Vernikkeld |
| Kleur | Chroom |
| Materiaal | Zamak |
| Hoogte | 12,5 mm |
| Lengte | 11 mm |
| Breedte | 11,5 mm |
| Schroeven meegeleverd? | Nee |