Inboorpaumelle 13x44mm - nikkel
SKU
IPM03
1,65
- Koop 10 voor 1,57 en bespaar 5%
- Koop 20 voor 1,52 en bespaar 8%
Inboorpaumelle 13x44mm - nikkel
Deze inboorpaumelle is 13x44mm en gemaakt van staal.
Technische specificaties
| Maat ØA: | 13mm |
| Maat B: | 44mm |
| Maat C: | 12,5mm |

| EAN Intern | 7423449946952 |
|---|---|
| Verkocht per | Stuk |
| Draairichting | Draairichting |
| Met beveiliging | Nee |
| Afwerking | Vernikkeld |
| Materiaal | RVS |
| Lengte | 44 mm |
| Diameter | 13 mm |
| Schroeven meegeleverd? | Nee |