Gasdrukveer – Softclose - Automatische Opening – 80N Omhoog
Gasdrukveer – Softclose - Automatische Opening – 80N Omhoog
In moderne keukens vinden we steeds vaker gasdrukveren. Deze worden bijvoorbeeld in keukendeuren, topkasten en kleppen gebruikt. Deze gasdrukveer is geschikt voor kleppen van hout en voor kleppen met aluminiumkader.
Veerkracht: | 80N ca. 8kg |
Lengte: | 247mm |
Slag: | 91mm |
Door het softclose systeem is deze gasdrukveer geschikt voor kisten die langzaam moeten sluiten.
Technische informatie
Bij het aanschaffen van een gasdrukveer is het belangrijk om de lengte en het gewicht van de klep te weten. In de tabel hieronder kan worden bepaald welke gasdrukveer je nodig hebt bij verschillende kleppen bij de gewenste maximale openingshoek.
Opmerking: de tabel hierboven is van toepassing bij het gebruik van één gasdrukveer. Het draagvermogen verdubbelt bij gebruik van twee gasdrukveren. Het is aanbevolen om twee gasdrukveren te gebruiken voor een parallelle en synchrone openingswerking van de klep.
Torx schroeven
- Schroeven 3,5 x 12 mm: (15 mm plaat)
- Schroeven 3,5 x 16 mm: (18 mm plaat)
EAN Intern | 9504293134554 |
---|---|
Kleptype | Opgaande klep |
Kracht | 80 N |
Verkocht per | Stuk |
Kleur | Silver |
Softclose | Ja |
Standaard | Nee |
Schroeven meegeleverd? | Ja |