Bladscharnier 80x60mm
SKU
BS18
3,49
- Koop 10 voor 3,32 en bespaar 5%
- Koop 20 voor 3,21 en bespaar 8%
Bladscharnier 80x60mm
Erg mooi goudkleurig scharnier.
Technische specificaties
| Maat A: | 80mm |
| Maat B: | 60mm |
| Maat C: | 5mm |
| Maat D: | 1.5mm |
| Schroefdiameter: | 5mm |
| Aantal boorgaten: | 6 stuks |
Schroeven worden niet meegeleverd
| EAN Intern | 7423456152162 |
|---|---|
| Verkocht per | Stuk |
| Vorm hoek | Recht |
| Met beveiliging | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 80 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Dikte | 1 mm |
| Aantal gaten | 6 |
| Schroeven meegeleverd? | Nee |
