Bladscharnier 290x40x2,5mm
SKU
BS97
4,99
- Koop 10 voor 4,74 en bespaar 5%
- Koop 20 voor 4,59 en bespaar 8%
Bladscharnier 290x40x2,5mm
Technische specificaties
| Maat A: | 40mm |
| Maat B: | 290mm |
| Dikte: | 2,5mm |
| Aantal boorgaten: |
10 |

Schroeven worden NIET meegeleverd
| EAN Intern | 7423457944995 |
|---|---|
| Verkocht per | Stuk |
| Vorm hoek | Rond |
| Met beveiliging | Nee |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Lengte | 290 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Dikte | 2,5 mm |
| Aantal gaten | 10 |
| Schroeven meegeleverd? | Nee |